Festuca mairei

Atlaso eraičinas

Aukštis: 50-60 cm; žydint 80-90 cm

Žydi: V-VI mėn

Lapai kieti, pikšvai žali; sudaro tankius, taisyklingus, apie 60 cm aukščio kupstus. Geriausiai auga saulėtoje vietoje. Labai įdomus žydėjimo metu, nes žiedynai atrodo lyg nušukuoti horizontaliai. Auga lėčiau už kitus eraičinus, bet ilgaamžis.

Kaina: 3,00 Eur

Hakonechloa macra

Didžioji hakonė

Aukštis apie 50-60 cm

Žydi: VII-IX, bet žydėjimas nesvarbus

Japonijos miškų žolė mėgstama dėl ilgų, siaurų svyrančių lapų grakštumo. Žiedai smulkūs,neryškūs ir nedekoratyvūs. Auga gana lėtai, todėl nėra būtinybės dažnai persodinti. Mėgsta pavėsį ir drėgną humusingą dirvožemį. Puikiai atrodo tiek pavieniui, tiek masyvuose. 

Kaina: 4,00 Eur

Parduota

Hakonechloa macra ALBOVARIEGATA

Didžioji hakonė

Aukštis apie 50-60 cm

Žydi: VII-IX mėn, bet žydėjimas nesvarbus

Ši išskirtinai elegantiška žolė nusipelno vietos kiekviename sode dėl grakštumo ir lengvo auginimo. Siauros kreminiai baltos spalvos juostelės paryškina tamsiai žalią siaurų lapų spalvą. Albovariegata yra ryškesnė už rūšį, ir ją vertėtų sodinti grupėmis. Tolerantiška saulei, jei dirvožemis neišdžiūsta, bet puikiai jaučiasi pusiau pavėsyje. Rudeniop lapai parusvėja.

Kaina: 4,00 Eur

Parduota

Hakonechloa macra AUREOLA

Didžioji hakonė

Aukštis apie 30-40 cm

Žydi: VII-IX mėn, bet žydėjimas nesvarbus

Ši hakonių veislė, vadinama „auksine Hakone“, neabejotinai  įgaus populiarumą, nes daugiamečių augalų asociacija (www.perennialplant.org) išrinko Hakonechloa macra Aureola 2009 metų augalu.  Įspūdingiausias Aureola bruožas yra kaskadomis krintanti lapija, kuri primena auksinius krioklius kraštovaizdyje. Ji išryškina pavėsingas vietas  savo prabangia, ryškia lapų spalva. Visiškam pavėsyje auginti netinka. Yra kompaktiškesnė ir auga lėčiau, nei kitos veislės.

Kaina: 4,00 Eur

Helictotrichon sempervirens SAPHIRSPRUDEL

Mėlynlapė poavižė

Aukštis: 50-60 cm; žydint 90-100 cm

Žydi: VI mėn

Nuo rūšies skiriasi  intensyvesne spalva. Lapai siauri, pilki, sudaro kompaktiškus  kupstus. Žiedai  retose šluotelėse. Geriausiai auga saulėtoje vietoje, lengvoje, gerai drenuotoje dirvoje. 

Kaina: 3,0  Eur

Imperata cilindrica RED BARON

Ritininė imperata

Aukštis: 40-50 cm

Įdomi žolė - lapų apačia žalia, viršunėlės pradžioje  rausvos,  kurios vis ryškėja ir tampa raudonos artėjant rudeniui. Labai dekoratyvi pasodinta didesniais ploteliais.

Kaina: 3,0 Eur

Parduota