UŽSAKYMAS

Pas mus galima įsigyti:

  • jurginų gumbų (sodinimui)
  • jurginų ir kitų gėlių žiedų, lapų, dekoratyvinių žolių žiedynų puokštėms
  • jurginų ir (ar) kitų gėlių žiedlapių (renginiams)
  • daugiamečių gėlių ir dekoratyvinių žolių sodmenų

Pasiteirauti apie produktus galite Jums patogia forma: peržvelgę informaciją mūsų svetainėje, ar tiesiog paklausti telefonu ar el. paštu ( „Kontaktai“).

Savo veiklą esame įregistravę LR Fitosanitariniame registre. Pažymėjimo Nr. 005818 - 01 - AA. Prie jurginų gumbų pridedame jų (augalo) pasą. 

Sužinoti apie auginamas jurginų veisles ir jas užsisakyti galite Jums priimtinu būdu:

  • Šio puslapio apačioje esančiame ir kasmet atnaujinamame jurginų kataloge išsirinkti veisles.
  • Jurginų gumbų užsakymą pateikti galite:
  • Naudojantis aktualia jurginų užsakymo forma excel formatu, kurią galite parsisiųsti, užpildyti ir atsiųsti el. paštu;
  • Klasikiniu paštu, užpildant atsispausdintą jurginų užsakymo formą arba laisva forma popieriaus lape;
  • Parašyti messenger žinutę, parašyti žinutę elektroniniu laišku;
  • Paskambinti telefonu ir pasakyti norimų veislių kataloginius numerius.

Jurginų kerai yra padalinti taip, kad sodmuo turėtų keletą gumbų ir keletą augimo pumpurų. Ant vieno sodmens gumbo užrašytas jurginų katalogo numeris, susietas su veislės pavadinimu. 

Mes turime tik kolekciją ir visų veislių gumbų kasmet turime po nedaug. Kasmet sodinama dalis naujų veislių ir kai kurių veislių atsisakome.

Užsakymus jurginų siuntimui priimame ne mažesnei kaip 25 Eur sumai, neįskaitant pristatymo (siuntimo) išlaidų. Siuntimo išlaidos priklauso nuo Lietuvos pašto įkainių.
Užsakymus klasikiniu paštu siųsti  Giedriui Čeplinskui, I. Šimulionio 10-30, Vilnius LT 04330. Užsakymus elektroniniu paštu - adresu: zolesjc@gmail.com.  Užsakymas rezervacijai laikomas priimtu, kai gaunate raštišką patvirtinimą. Rezervacija nėra su pilna garantija, kad pavasarį gausite visas veisles, nes kai kurie sodmenys gali neišsilaikyti gyvybingi sandėliavimo periodu.

Suderinus ir patikslinus užsakymą, prieš siuntos išsiuntimą, pinigus prašome pravesti į sąskaitą: LT17 7044 0007 7261 6338, Giedrius Čeplinskas. Jurginų sodmenys siunčiami tik Lietuvos Paštu, praėjus šalčių pavojui: kovo - balandžio mėnesį. Atsiimti vietoje (Vilniuje) galima bet kuriuo metu iš anksto susitarus (telefonu ar el. paštu).

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dekoratyviniai žoliniai augalai dažniausiai auginami žemėje, todėl tampa atsparūs, gyvybingi, stiprūs. Kai kuriuos tinkamu laiku parduodame su žemės gumulu (ne plikomis šaknimis).  Priklausomai nuo augalo rūšies, dauguma augalų atitinkamai padalijami ir sodmenys sodinami į vazonus.

Užsisakyti ir įsigyti šiuos augalus taip pat galite Jums priimtinu būdu: peržvelgę pateiktą informaciją svetainėje, paskambinę telefonu, užpildę puslapio apačioje esančią formą, ar parašę žinutę .

Norimus žolinius augalus labai retai, išskirtiniais atvejais galime atsiųsti (paštu), bet geriausia juos  pasiimti atvykus į vietą (adresas – „Kontaktai“). Žoliniai augalai siunčiami ne vazonuose, plikomis šaknimis su trupučiu žemės; suvynioti į popierių, įdėti į polietileno maišelius ir etiketuoti. Atskirai susitarus, augalus galime atvežti į Vilnių (Karoliniškes).