Dėmesio!

Jau pradeda žydėti jurginų kolekcija. Po kokių poros savaičių bus galima matyti ir vėlyvų veislių žiedus. Žmones, kuriuos domina jurginai, kurie norėtų įsigyti pavasarį gumbų, maloniai kviečiame pasiskambinti ir suderinti atvykimo galimybę, kad jurginus pamatytų gyvai, o ne internete. Norimas veisles galima iš karto rezervuoti, nes visiems norintiems niekada neužtenka kolekcijos ištekliųSmile

 

Dėmesio!

Sodyboje yra daug įvairių daugiamečių augalų, jurginų, tačiau tai yra privati UŽDARA valda ir prašome BE IŠANKSTINIO SUSIDERINIMO pas mus nevažiuoti. 

Susitarus, priimami žmonės, norintys pasiimti užsakytus augalus.

Taip pat gali būti  priimami pavieniai asmenys arba nedidelės grupės (iki 5 žmonių) mokamiems LAUKO SEMINARAMS. Jų metu yra rodomas augynas, suteikiama visapusiška informacija apie auginamus augalus. Užsiėmimo trukmė apie 2 valandas, kaina vienam žmogui - 5 eurai.

 Atnaujinome daugiamečių gėlių ir dekoratyvinių augalų asortimentą 2022 metų sezonui!!!

Galima pasižvalgyti ir rezervuoti. Kadangi tai yra mūsų dueto hobis, o ne verslas, tai augalų rūšių ir veislių turime daug, bet tik kai kuriuos augalus masyvams įstengiame padauginti šimtais. Daugumą padauginame po kelias dešimtis.

Informaciją apie turimas daugiametes gėles ir dekoratyvines žoles rasite skyriuje MANO KOLEKCIJOS ir KITA: Dekoratyvinės žolės; Daugiametės  gėlės

Užsisakyti galima  užpildant užsakymo formą kitiems augalams (skyriaus UŽSAKYMAS apačioje) ar tiesiog parašant elektroninį ar popierinį laišką. Pasikalbėti apie tai galima ir paskambinus telefonu.

Ne visi turimi augalai yra pateikiami svetainėje, nes gali būti visai menkas jų kiekis.

 

DĖMESIO!

 Ne tik todėl, kad aplink slankioja KORONA virusas, bet ir dėl įvairių kitų priežąsčių, sodyboje neberengsime ATVIRO KIEMO dienų, nebekviesime pasižvalgyti po jurginų ir daugiamečių gėlių laukus. Užsidarome.

Žmonės, kurie turi konkrečių tikslų, klausimų ar norų, visada gali su mumis susisiekti telefonu, el. paštu ar kitais būdais. Tada ir tarsimės dėl galimybės pas mus apsilankyti:)