DĖMESIO!!!

Atnaujinome 2024 metais planuojamų turėti daugiamečių gėlių ir dekoratyvinių žolių asortimentą (tai yra priklausomai nuo augalų prigimties padauginti rudenį ir žiemojantys vazonuose lauke augalai, ar planuojami nuo ankstyvo pavasario, priklausomai nuo gamtos sąlygų, dauginti augalai, kurie bus iškasti iš mūsų didelio augyno, atjauninti ir pasodinti į atitinkamo dydžio vazonus). 

Dėmesio!

Lapkričio pabaigoje buvo atnaujintas 2023 metais augintų jurginų katalogas. Kolekcijos žydėjimo metu nemažai lankėsi suinteresuotų žmonių, kurie jau tada rezervavo patikusias veisles. Todėl  dabar prie kai kurių veislių yra užrašas PARDUOTA (=REZERVUOTA). Tačiau tikrai dar yra ne viena dešimtis veislių, kuriomis kol kas galime pasidalinti su jurginų mylėtojais. Žiūrėkite skyriuje UŽSAKYMASSmile

 

Dėmesio!

Sodyboje yra daug įvairių daugiamečių augalų, jurginų, tačiau tai yra privati UŽDARA valda ir prašome BE IŠANKSTINIO SUSIDERINIMO pas mus nevažiuoti. 

Susitarus, priimami žmonės, norintys pasiimti užsakytus augalus.

Taip pat gali būti  priimami pavieniai asmenys arba nedidelės grupės (iki 5 žmonių) mokamiems LAUKO SEMINARAMS. Jų metu yra rodomas augynas, suteikiama visapusiška informacija apie auginamus augalus. Užsiėmimo trukmė apie 2 valandas, kaina vienam žmogui - 5 eurai.

 Daugiamečių gėlių ir dekoratyvinių žolių asortimentą kitų metų sezonui atnaujinsime 2024 metų pradžioje!!!

Galima pasižvalgyti ir rezervuoti. Kadangi tai yra mūsų dueto hobis, o ne verslas, tai augalų rūšių ir veislių turime daug, bet tik kai kuriuos augalus masyvams įstengiame padauginti šimtais. Daugumą padauginame po kelias dešimtis.

Informaciją apie turimas daugiametes gėles ir dekoratyvines žoles rasite skyriuje MANO KOLEKCIJOS ir KITA: Dekoratyvinės žolės; Daugiametės  gėlės

Užsisakyti galima  užpildant užsakymo formą kitiems augalams (skyriaus UŽSAKYMAS apačioje) ar tiesiog parašant elektroninį ar popierinį laišką. Pasikalbėti apie tai galima ir paskambinus telefonu.

Ne visi turimi augalai yra pateikiami svetainėje, nes gali būti visai menkas jų kiekis.

 

DĖMESIO!

 Ne tik todėl, kad aplink slankioja KORONA virusas, bet ir dėl įvairių kitų priežąsčių, sodyboje neberengsime ATVIRO KIEMO dienų, nebekviesime pasižvalgyti po jurginų ir daugiamečių gėlių laukus. Užsidarome.

Žmonės, kurie turi konkrečių tikslų, klausimų ar norų, visada gali su mumis susisiekti telefonu, el. paštu ar kitais būdais. Tada ir tarsimės dėl galimybės pas mus apsilankyti:)