Dėl labai vėlyvo ir šalto pavasario daugiametės gėlės ir ypač - dekoratyvinės žolės neatželia, arba tai daro labai lėtai, todėl pavasarį dauginamų augalų neįmanoma padauginti ir įšaknydinti ankstyvo pavasario pirkėjui. Tie, kurie nori konkrečių augalų rūšių ir veislių, turi pasisemti kantrybėsFrown Mes - taip pat...

DĖMESIO!

Atnaujiname pagal galimybes daugiamečių gėlių ir dekoratyvinių augalų asortimentą 2021 metų sezonui.

Galima pasižvalgyti ir rezervuoti. Tiesą sakant, kai kurie augalai yra rezervuoti jau rudenį ar žiemos metu. Kadangi tai yra mūsų dueto hobis, o ne verslas, tai augalų rūšių ir veislių turime daug, bet tik kai kuriuos augalus masyvams įstengiame padauginti šimtais. Daugumą padauginame po kelias dešimtis.

Informaciją apie turimas daugiametes gėles ir dekoratyvines žoles rasite skyriuje MANO KOLEKCIJOS ir KITA: Dekoratyvinės žolės; Daugiametės  gėlės

Užsisakyti galima  užpildant užsakymo formą kitiems augalams (skyriaus UŽSAKYMAS apačioje) ar tiesiog parašant elektroninį ar popierinį laišką. Pasikalbėti apie tai galima ir paskambinus telefonu.

Ne visi turimi augalai yra pateikiami svetainėje, nes gali būti visai menkas jų kiekis. Atvykus į sodybą, juos galima pamatyti ir tuo pačiu įsigyti.

 

DĖMESIO!

 Ne tik todėl, kad aplink slankioja KORONA virusas, bet ir dėl įvairių kitų priežąsčių, sodyboje neberengsime ATVIRO KIEMO dienų, nebekviesime pasižvalgyti po jurginų ir daugiamečių gėlių laukus. Užsidarome.

Žmonės, kurie turi konkrečių tikslų, klausimų ar norų, visada gali su mumis susisiekti telefonu, el. paštu ar kitais būdais. Tada ir tarsimės dėl galimybės pas mus apsilankyti:)