Kaip skaitėte kituose svetainės skyriuose, be jurginų, auginame įvairių daugiamečių gėlių ir dekoratyvinių žolių. Dauguma augalų auga augyne - apysunkėje priemolio žemėje, kuri gana palanki augalams, nors apsunkina gyvenimą augintojams. Tokioje dirvoje ilgiau išsilaiko drėgmė, joje gausiau natūralių maisto medžiagų, negu lengvuose priesmėliuose. Augalai auginami gana spartietiškai, todėl tampa atsparūs ir ištvermingi. Egzotiškų, lepių augalų tiesiog negalime auginti, nes jiems pas mus ne vieta. Augalų rūšių ir veislių yra nemažai, tačiau konkretaus augalo kiekiai dažniausiai nedideli. Žinoma, augalų, tinkančių sodinti masyvais,  ir pas mus  auginama didesniais kiekiais. Turbūt kiekvieno augintojo svajonė, kad želdynų specialistai duotų išankstines gaires ar užsakymus, kokių augalų rūšių/veislių poreikis bus didesnis...Smile

Pavasarį ir rudenį (palankiais sodinimui laikotarpiais) augalus kasame iš žemės. Atiduodame ne plikomis šaknimis, o su žemės gumulu. Tinkamai pasodinti ir prižiūrimi jie puikiausiai prigyja.

Didžioji dalis augalų sodinama į vazonus, kad, esant reikalui, juos būtų galima atiduoti žmonėms jau įsibėgėjus vegetacijai. Vazonų dydis parenkamas, atsižvelgiant į augalo šaknų sistemą, stambumą ir kitus kriterijus (nuo 1litro iki 3 litrų).

 Bet kokiu atveju atsižvelgiame į kliento pageidavimus.