UŽSAKYMAS

Pas mus galima įsigyti:

  • jurginų gumbų (sodinimui)
  • jurginų ir kitų gėlių žiedų, lapų, dekoratyvinių žolių žiedynų puokštėms
  • jurginų ir (ar) kitų gėlių žiedlapių (renginiams)
  • daugiamečių gėlių ir dekoratyvinių žolių sodmenų

Pasiteirauti apie produktus galite Jums patogia forma: peržvelgę informaciją mūsų svetainėje, ar tiesiog paklausti telefonu ar el. paštu ( „Kontaktai“).

Jurginų veisles sodinimui galima pasirinkti pagal poreikį: pagal spalvas, žiedynų formas, krūmo aukštį, lapų spalvą, tinkamas žiedų skynimui ar apželdinimui.


Kiti sodyboje auginami daugiamečiai dekoratyviniai augalai dažniausiai yra stambūs, įspūdingi – tinkami auginti didesnėse erdvėse, sodybose. Mylime ir auginame nemažai atsparių žiemojimui dekoratyvinių žolių, paparčių, melsvių, ilgai žydinčių gėlių: ežiuolių, saulainių, žolinių bijūnų, šalavijų, snapučių, patagonines verbenas ir kitas gėles.

Pasiteirauti apie jurginų veisles ir jas užsisakyti galite Jums priimtinu būdu:

  •  Svetainėje kasmet atnaujinamame jurginų kataloge išsirinkti veisles ir čia pat užsisakyti; 
  • Klasikiniu paštu, užpildant atsispausdintą jurginų užsakymo formą arba laisva forma popieriaus lape.

Užsakymus jurginų siuntimui priimame ne mažesnei kaip 20 Eur sumai, neįskaitant pristatymo (siuntimo) išlaidų. Pakavimo ir siuntimo išlaidos atskirai nurodytos užsakymo formoje.
Perkant daugiau kaip už 50 Eur, pridedame dovanų.
Perkant daugiau kaip už 100 Eur, taikomos nuolaidos.

Užsakymus klasikiniu paštu siųsti  Giedriui Čeplinskui, I. Šimulionio 10-30, Vilnius LT 04330. Užsakymus elektroniniu paštu - adresu: zolesjc@gmail.com.

Užsakymas laikomas priimtu, kai gaunate raštišką (el. paštu) patvirtinimą.

Suderinus ir patikslinus užsakymą, pinigus prašome pravesti į sąskaitą: LT17 7044 0007 7261 6338, Giedrius Čeplinskas.

Jurginų sodmenys siunčiami Lietuvos paštu praėjus šalčių pavojui: kovo pabaigoje - balandžio mėnesį. Atsiimti vietoje (Vilniuje) galima bet kuriuo metu iš anksto susitarus (telefonu ar el. paštu).
Jurginų kerai yra padalinti taip, kad sodmuo turėtų bent vieną ar keletą gumbų ir 1-2 augimo pumpurus.
Ant gumbo užrašytas jurginų katalogo numeris, susietas su veislės pavadinimu.

Dekoratyviniai žoliniai augalai dažniausiai auginami žemėje, todėl tampa atsparūs, gyvybingi, stiprūs. Tokius tinkamu laiku parduodame su žemės gumulu (ne plikomis šaknimis).  Priklausomai nuo augalo rūšies, daug augalų atitinkamai padalijami ir sodmenys sodinami į vazonus. Užsisakyti ir įsigyti šiuos augalus taip pat galite Jums priimtinu būdu: peržvelgę pateiktą informaciją svetainėje, paskambinę telefonu, ar parašę žinutę .

Norimus žolinius augalus retai, atskirais atvejais galime atsiųsti (paštu), bet geriausia juos  pasiimti atvykus į vietą (adresas – „Kontaktai“). Žoliniai augalai siunčiami ne vazonuose, plikomis šaknimis su trupučiu žemės; suvynioti į popierių, įdėti į polietileno maišelius ir etiketuoti.

 Jurginų gumbų užsakymui paruošti galite vadovautis tiek elektroniniu katalogu su nuotraukomis, tiek Jurginų katalogu -  užsakymo forma Excel formate, kurį galite parsisiųsti, užpildyti ir atsiųsti el. paštu.

 Pasinaudojant  žemiau matomomis  elektroninio katalogo nuorodomis, užsakyti jurginus galima atsirinkus veisles pagal žiedyno formą, žiedyno pagrindinę spalvą, jo dydį ar krūmo aukštį.

Mes turime tik kolekciją ir visų veislių gumbų kasmet turime po nedaug. Kasmet sodinama dalis naujų veislių ir kai kurių veislių atsisakome.