Šiuo metu dar galima rinktis ir rezervuotis pavasariui jurginų gumbus. 2020 m. sausio 22 d. matome, kad iš 606 veislių kolekcijos dar galima rinktis tarp 230 veislių - ne taip ir mažaiWink

Atnaujinome ir auginamų daugiamečių gėlių ir dekoratyvinių žolių katalogą. Kadangi, kaip jau rašėme ir kituose skyriose, nesame prekinis ūkis, tai savo ir kitų žmonių labui auginame apie 400 įvairių rūšių ir veislių augalų, bet po nedaug. Kai kurie augalai, tinkami masyvams, padauginami didesniais kiekiais. Taigi, jau galima žvalgytis, rinktis ir rezervuoti.

 Informaciją apie didesniais kiekiais pardavimui turimas daugiametes gėles ir dekoratyvines žoles teikiame skyriuje MANO KOLEKCIJOS ir KITA: Dekoratyvinės žolės; Daugiametės  gėlės. Yra daug augalų, auginamų nedideliais kiekiais. Jų taip pat galima įsigyti, atvykus į sodybą.

Užsisakyti galima  užpildant užsakymo formą kitiems augalams (skyriaus UŽSAKYMAS apačioje) ar tiesiog parašant elektroninį ar popierinį laišką. Pasikalbėti apie tai galima ir paskambinus telefonu.