DĖMESIO!

Ne tik todėl, kad per liūtis nuskendo jurginų labirintas, ne tik todėl, kad aplink slankioja KORONA virusas, bet ir dėl įvairių kitų priežąsčių, sodyboje neberengsime ATVIRO KIEMO dienų, nebekviesime pasižvalgyti po jurginų ir daugiamečių gėlių laukus. Užsidarome.

Žmonės, kurie turi konkrečių tikslų, klausimų ar norų, visada gali su mumis susisiekti telefonu, el. paštu ar kitais būdais. Tada ir tarsimės dėl galimybės pas mus apsilankyti:)

 Auginamų daugiamečių gėlių ir dekoratyvinių žolių katalogą 2021 metams atnaujinsime žiemą. Kadangi, kaip jau rašėme ir kituose skyriose, nesame prekinis ūkis, tai savo ir kitų žmonių labui auginame apie 400 įvairių rūšių ir veislių augalų, bet po nedaug. Kai kurie augalai, tinkami masyvams, padauginami didesniais kiekiais. 

 Informaciją apie didesniais kiekiais pardavimui turimas daugiametes gėles ir dekoratyvines žoles teikiame skyriuje MANO KOLEKCIJOS ir KITA: Dekoratyvinės žolės; Daugiametės  gėlės. Yra daug augalų, auginamų nedideliais kiekiais. Jų taip pat galima įsigyti, atvykus į sodybą.

Užsisakyti galima  užpildant užsakymo formą kitiems augalams (skyriaus UŽSAKYMAS apačioje) ar tiesiog parašant elektroninį ar popierinį laišką. Pasikalbėti apie tai galima ir paskambinus telefonu.