Nebegalime daugiau delsti ir pranešame, kad šiemet dėl ilgalaikės sausros ir karščių jurginai nėra tokie, kokius norėtume matyti ir kitiems parodyti. Jie, lyginant su veislės aprašymu, dažnai atsilieka ūgiu, žiedai smulkesni, ne visai būdingos veislei spalvos, kartais deformuoti, matosi ir fiziologinių ligų apraiškų.

Todėl šiemet  rengti Atviro Kiemo dienas, manome, netikslinga.

Visgi norintiems pamatyti šiųmečius jurginus ir kitus dekoratyvinius augalus, augančius mūsų sodyboje, tokią galimybę suteiksime. Tik būtina iš anksto susisiekti, geriausia telefonu.

 

Parduodamas 2019 m. sezono metu daugiametes gėles bei dekoratyvines žoles  galima užsisakyti iš to ką matote, rezervuoti, arba susitarus telefonu ar kitais būdais atvažiuoti ir rinktis vietoje.

 Informaciją apie didesniais kiekiais pardavimui turimas daugiametes gėles ir dekoratyvines žoles teikiame skyriuje MANO KOLEKCIJOS ir KITA: Dekoratyvinės žolės; Daugiametės  gėlės. Yra daug augalų, auginamų nedideliais kiekiais. Jų taip pat galima įsigyti, atvykus į sodybą.

Užsisakyti galima  užpildant užsakymo formą kitiems augalams (skyriaus UŽSAKYMAS apačioje) ar tiesiog parašant elektroninį ar popierinį laišką. Pasikalbėti apie tai galima ir paskambinus telefonu.