Persicaria divaricata

Rūgtis

Aukštis: 160-180 cm

Žydi: VII-IX mėn

Daugiametė, aukšta, labai besišakojanti, siauresniais lapais nei kitos stambios rūgtys. Žydi baltai, retesniais žiedynais, negu P. polimorfa ir šiek tiek vėliau. Dar reta Europoje.

Kaina: 3,0 Eur

Phlox paniculata ADESSA RED

Šluotelinis flioksas

Aukštis: 70-75 cm

Žydi: VII-VIII mėn

Gyvybingas, sveikas, kompaktiškas flioksas. Raudoni ryškūs žiedai sutelkti tankiuose žiedynuose.

Kaina: 3,0 Eur

 

Potentilla ESTA ANN

Sidabražolė

Aukštis: 30 cm

Žydi: VI-VIII mėn

Puošni sidabražolė, gausiai žydinti visą vasarą auksiniai geltonais žiedais ir iš centro einančiais raudonais spinduliais. Besidriekiantys stiebai su gražiais blizgančiais lapais sudaro dekoratyvų kilimą. Puikiai tinka sudėtinių gėlynų priekyje, akmenų ar alpių soduose, net vazonuose.

Kaina: 2,0 Eur

 

Pulmonaria COTTON COOL

Plautė

Aukštis: 30 cm

Žydi: IV-V mėn

Populiarus pavėsio augalas. Pusiau visžaliai, sidabrinio atspalvio pilkai žali kiaušiniški lapai sudaro žemą kompaktišką kupstą. Pavasarį plautė pražysta varpelio formos rausvais, pereinančiiais į melsvą spalvą, žiedais, sutelktais kekėse.

Kaina: 2,0 Eur

 

Rubeckia maxima

Rudbekija

Aukštis žydint: 250-300 cm

Žydi: VI-VII mėn

Labai įspūdinga, aukšta daugiametė gėlė iš prerijų. Stambių, pilku metalu blizgančių lapų skrotelė dekoratyvi visą sezoną. Vėliau išauga galingi, aukšti stiebai, kurių viršūnes vainikuoja stambūs geltoni su aukštu viduriu rudbekijos žiedai.

Kaina: 3,0 Eur

Salvia nemorosa AMETHYST

Gojinis šalavijas

Aukštis: 60-70 cm

Žydi: VI-VII mėn

Žiedai rožiniai su alyviniu atspalviu, taurėlapiai purpuriniai. Veislė apdovanota AGM (Award of Garden Meritt). Šis įvertinimas teikiamas RHS (Royal Horticultural Society) augalams, pasižymintiems ypatingomis savybėmis.

Kaina: 2,50 Eur

 

Salvia nemorosa BLAUHUGEL

Gojinis šalavijas

Aukštis: 40 cm

Žydi: VI-VII cm

Kompaktiškas ir žemas šalavijas. Mėgstama šią veisę naudoti apvadams. Žydi  ilgai ir gausiai tyra mėlyna spalva.

Kaina: 2,50 Eur

Salvia nemorosa CARADONNA

Gojinis šalavijas

Aukštis: 60 cm

Žydi: VI-VII mėn

Žydi ilgai ir gausiai violetiniais žiedais ant tamsiai violetinių, stačių žiedstiebių.  Nuo kitų šalavijų skiriasi itin glausta, stačia kero forma.

Kaina: 3,0 Eur

 

Salvia nemorosa JAN SPRUIT

Gojinis šalavijas

Aukštis: 70-80 cm

Žydi: VI-VII mėn

Bene aukščiausias iš gojinių šalavijų, žydintis ryškiai mėlynais žiedais. Gausiai pražysta jau birželio mėn. Nužydėjusius kerus apkarpius, pražysta pakartotinai, tik ne taip gausiai.

Kaina: 2,50 Eur

 

Salvia nemorosa LUBECA

Gojinis šalavijas

Aukštis: 45-50 cm

Žydi: VI-VII mėn

Kompaktiškas, gana stačias keras, purpuriniai violetiniai žiedai su kaštoniniais taurėlapiais.

Kaina: 2,50 Eur

Parduota

 

Salvia nemorosa MARCUS

Gojinis šalavijas

Aukštis: 20-25 cm

Žydi: VI-VIII mėn

Nauja, kompaktiška šalavijų veislė labai tinkama apvadams, alpinariumams ar šiaip dideliems plotams padengti intensyvia violetine spalva. Žydi ilgai.

Kaina: 2,50 Eur

Salvia pratensis RAPSODY IN BLUE

Pievinis šalavijas

Aukštis: 50-60 cm

Žydi: VI-VII mėn

Piet'o Oudolf'o selekcijos šalavijas stambiais gražiais lapais ir stambiais mėlynais žiedais retuose žiedynuose. Dekoratyvus vos ne visą sezoną.

Kaina: 2,50 Eur

Parduota

Salvia nemorosa ROYAL DISTINCTION

Gojinis šalavijas

Aukštis: 45-60 cm

Žydi: VI-VII mėn

Šalavijas, formuojantis statų ir tankų kerą, ilgai žydintis, bei pasižymintis purpurinės spalvos žiedais. Pavasarį suformuoja apie 25 cm pločio ir aukščio truputį garbanotų, švelnios žalios spalvos, aromatingų lapų kerelį. Vėliau, birželio mėnesio pradžioje, virš jų iškyla tankios ir gausios, iki 60 cm aukščio žiedynų šakelės.

Kaina: 2,50 Eur

Sanguisorba PINK TANA

Kraujalakė

Aukštis žydint: 60-80 cm

Žydi: VI-VIII mėn

Augalas kompaktiškas, gražia lapų skrotele. Pradeda žydėti anksčiau, nei dauguma kraujalakių. Žiedynai tamsiai rožiniai su šviesiai rožiniais kuokeliais. Žiedynas atrodo lyg būtų tarpinis tarp burbuliuko ir žirginio. Dekoratyvi visą vasarą.

Kaina: 3,0 Eur

Solidago FIREWORKS

Raukšlėtoji rykštenė

Aukštis: 80-100 cm.

Žydi: IX-X mėn.

Sodri ir kontrastinga spalva bobų vasarai!  Labai vėlyva, dėl ankstyvų šalnų ne kiekvieną rudenį spėja pilnai pražysti. Tačiau savo kero forma nepanaši į kitas rykštenes - gražiai atrodo ir net nežydinti -tarsi lapų ir šakų fontanas.

Kaina: 2,0 Eur

Parduodami suaugę augalai iš žemės

Solidaster luteus

Astro ir rykštenės hibridas

Aukštis: 60-75 cm

Žydi: VII-IX mėn

Naujas apželdinimui labai patrauklus Aster ptarmicoides ir Solidago canadensis hibridas. Išauga gražios rykštenės formos keru ir labai gausiai pražysta citrinos geltonio mažučių astrų žiedų formos žiedeliais, sutelktais dideliuose plokščiuose žiedynuose. Žiedai tinka skynimui.

Kaina: 2,0 Eur

Stachys  monieri HUMMELO

Notra

Aukštis: 50-70 cm

Žydi: VI-VIII mėn

Auga dailiais, šviesiai žalių, blizgių lapų kerais, virš kurių jau vasaros pradžioje ima stiebtis gausybė ryškių, violetiškai rožinių pailgų žiedynų.

Kaina: 2,0 Eur

 

Tellima grandiflora FOREST FROST

Didžiažiedė telima

Aukštis žydint: 50-60 cm

Žydi: V-VI mėn

Augalas visžalis. Šios veislės lapai vasarą būna su balzganomis dėmėmis, o šaltu metų laiku - rudenį ir žiemą - išryškėja tamsių lapagyslių raštas. Žydi gausiai vasaros pradžioje žalsvai rausvais žiedeliais. Puošnesnė už 'Rubra', tačiau tokia pat gyvybinga.

Kaina: 2,0Eur

 

Trollius chinensis

Kininis burbulis

Aukštis: 70-80 cm

Žydi: VI-VII mėn

Ilgaamžis augalas stambiais geltonai oranžinias žiedais.  Tinka skynimui. Geriausiai auga saulėtoje vietoje ar pusiau pavėsyje, pakankamai derlingoje ir drėgnoje dirvoje.

Kaina: 2,0 Eur